Kullanım Şartları

Almancaegitim.net Kullanım Şartları

Almancaegitim.net sitesi,tamamen ücretsiz almanca dersleri içeren bir sitedir. Ücretsiz deneme kullanıcısı olmak herhangi bir ücrete tabi değildir.Almancaegitim.net sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.Yine, Almancaegitim.net’ in isim hakkı, içeriği, şablonu, tasarım içindeki tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI
Almancaegitim.net kullanıcılarından, web sitesinin birden çok değişik noktalarında ad, soy adı, e-mail adresi, posta adresi, ve bunlar gibi kişisel bilgiler isteyebilir. Almancaegitim.net, topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup, bu bilgileri, burada “yararlanma koşulları” nda açıklananlardan başka bir şekil ve amaçla 3. kişilere satmayacak, onlarla paylaşmayacak ve kullandırmayacaktır.

DIŞ BAĞLANTILAR
Almancaegitim.net, diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu bağlantılar yolu ile ziyaret edilebilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensip ve uygulamalarından almancaegitim.net’in sorumlu olmayacağı bilinmelidir. Bu “yararlanma koşulları” nda beyan edilen gizlilik sözü, sadece almancaegitim.net tarafından toplanan kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bağlantılarla geçiş yapılan sitelerin, ayrıca toplayacakları kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliğe yönelik beyanları bu sitelerde ayrıca okunmalıdır.

GÜVENLİK
Almancaegitim.net kullanıcı bilgilerini korumak için bütün ön uyarılara yer vermektedir. Kullanıcı, kişisel bilgileri Almancaegitim.net’e verdiğinde, bu bilgiler internet üzerinde veya diğer alanlarda korunur.

YARARLANMA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK
Almancaegitim.net yukarıdaki “yararlanma koşulları”nı, site ana sayfasına göndererek ya da Haber Bülteninde duyurarak değiştirebilir. Kullanıcılar, site ana sayfasında ya da Haber Bülteninde yer alan değişikliklerden haberdar ve kabul etmiş sayılırlar.

YARARLANMANIN DURDURULMASI
Almancaegitim.net “kullanım şartları” na aykırı davrandığını düşündüğü herhangi bir kullanıcının Almancaegitim.net’den yararlanmasına her zaman engel olabilir. Bu durumdaki kullanıcı, Almancaegitim.net’den aktardığı tüm verileri yok etmek zorunluluğundadır.

GARANTİ ŞARTLARI
Almancaegitim.net’in kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Almancaegitim.net kesinlikle sorumlu tutulamaz. Almancaegitim.net olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine Almancaegitim.net hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir. Almancaegitim.net kullanıcıları tarafından, Almancaegitim.net’den yararlanılarak satın alınmaya karar verilen veya satın alınan herhangi bir ürünün kalitesi, güvenli oluşu, yasal oluşu fiyatı ve bunlar gibi özellikleri Almancaegitim.net’in garantisinde değildir.

ADRES-İRTİBAT
www.almancaegitim.net
Şafak Mah. Şehit Selami Atabey Cad. No:29/B
Gölbaşı / Ankara 06830 TR
[email protected]

ÇEKİNCELER
Almancaegitim.net’in kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Almancaegitim.net kesinlikle sorumlu tutulamaz. Almancaegitim.net olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine almancaegitim.net hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir. almancaegitim.net kullanıcıları tarafından, almancaegitim.net’den yararlanılarak satın alınmaya karar verilen veya satın alınan herhangi bir ürünün kalitesi, güvenli oluşu, yasal oluşu fiyatı ve bunlar gibi özellikleri almancaegitim.net’in garantisinde değildir.

Teşekkürler Almancaegitim.net Ekibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.